Profil użytkownika: Adrian

Dołączył: 2019-07-21 10:37:48


Adrian
Wiek 33 lat
Waga: 75 kg
Wzrost: 175 cm
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor włosów: Czarne
BMI: 24.49
Grupa krwi:
Wykształcenie: wyższe
Kierunek studiów: prawo
Rodzaj uczelni: Publiczna
Zawód: prywatny przedsiębiorca/biznesmen
Papierosy: W ogóle
Alkohol W ogóle

Napisz do mnie:
Oceń mnie:

Zainteresowania

Motoryzacja
Biznes i gospodarka
Zdrowie
Moda i atrakcyjny wygląd

Kontakt

zaloguj się jako szukający dawcy

Dlaczego zdecydowałem sie zostać dawcą nasienia:

Chęć pomocy


O mnie

Witam, zacznę może od tego, iż jestem nowy na tym portalu. Znalazłem się tutaj, po to aby pomóc Ci zajść w ciążę i jestem gotów zrobić to bezinteresownie czyli bez jakichkolwiek opłat z Twojej strony. Nawiąże kontakt z Kobietami/Parami z Śląska oraz okolic. Chętnie dojadę również do Ciebie.
Jestem osobą spokojną, cierpliwą, wyrozumiałą o stabilnej sytuacji życiowej. Moją cechą o której warto tutaj wspomnieć jest to, iż jestem bardzo tolerancyjny. Dlatego ogłoszenie adresowane jest również dla Kobiet/Par o odmiennej orientacji sexualnej.
Jestem w 100 % zdrowy i posiadam wszystkie aktualne badania. Na co dzień uprawiam sport i prowadzę zdrowy tryb życia, zdecydowanie stronię od używek. Pochodzę z rodziny długowiecznej i nie jestem obciążony żadnymi wadami genetycznym. Nie występują w mojej rodzinie żadne choroby psychiczne. Jestem ojcem dwójki w pełni zdrowych pociech: chłopca i dziewczynki.
Jeżeli chodzi o cechy fizyczne to jestem przystojny, mam jasnoniebieskie oczy, ciemną karnację oraz ciemne włosy. Jestem średniego wzrostu, masa ciała 80 kg. Więcej na pewno pokaże zdjęcie ale mam zdecydowanie słowiański typ urody.
Preferowana metoda zapłodnieni to metoda kubełkowa ze względu na bezpieczeństwo dla mnie i dla Ciebie. Istnieje możliwość tradyctajnego stosunku jednak za obopulną akceptacją.
Mam silne nasienie, udało mi sie juz pomóc kilku parą w piczeciu dziecka. Do zapłodnienia dochodziło zazwyczaj za pierwszym albo drugim spotkaniem.
Zaintetesował Cię ten post i chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub na mail.
Pozdrawiam serdecznie.


Koszt usługi:

0 zł


Komentarze

Brak komentarzy. Prosimy dodaj swój jako pierwsza.