Profil użytkownika: Dam życie

Dołączył: 2019-07-21 10:37:48


Dam życie
Wiek 33 lat
Waga: 78 kg
Wzrost: 185 cm
Kolor oczu: Brązowe
Kolor włosów: Czarne
BMI: 22.79
Grupa krwi:
Wykształcenie: wyższe
Kierunek studiów: elektronika i telekomunikacja
Rodzaj uczelni: Publiczna
Zawód: prywatny przedsiębiorca/biznesmen
Papierosy: W ogóle
Alkohol W ogóle

Napisz do mnie:
Oceń mnie:

Zainteresowania

Sport i rekreacja
Dom i rodzina
Rozrywka i kultura
Muzyka
Nie podano

Kontakt

zaloguj się jako szukający dawcy

Dlaczego zdecydowałem sie zostać dawcą nasienia:

Pragnę przekazać życie i pozostawić coś dobrego po sobie, a ciężko o coś wspanialszego niż dzieci. Lubię pomagać innym bo wiem, że dobro zawsze wraca.


O mnie

Jestem kulturalnym, przystojnym i zadbanym brunetem. Mam 33 lata, 185 cm wzrostu, czarne włosy, oczy brązowe, wyższe wykształcenie techniczne (2 fakultety).

Posiadam wysokie IQ i wysoki stopień inteligencji emocjonalnej - EQ. Z pochodzenia jestem góralem, ale mieszkam w Krakowie. Zdrowy, rzadko choruje, bez nałogów (nie pije, nie palę). Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Dbam o odpowiednią dietę.

Mam dość szerokie zainteresowania i pozytywne nastawienie do życia. Interesuj się naprawdę nie tylko sportem i motoryzacją tak jak ważkość facetów, ale przeróżnymi kwestiami począwszy od psychologii poprzez sztukę na naukach ścisłych skończywszy. Można ze mną porozmawiać naprawdę o wszystkim.

Prowadzę całkiem dobrze prosperująca firmę i jestem ojcem dwójki dzieci, dlatego zależy mi na 100% dyskrecji również taka dyskrecje gwarantuje. Absolutnie nie zajmuje się tym zawodowo, ale pomogłem już dwóm kobietom i w obydwu przypadkach dzieci urodziły się zdrowe i mam informacje, że rosną i rozwijają się prawidłowo oraz, że nie sprawiają problemów wychowawczych.

Jeśli chodzi o zapłodnienie które miało by nastąpić preferuje metodę naturalną – z autopsji mogę potwierdzić, że jest to metoda najskuteczniejsza. Niemniej jednak nie jest to moim celem warunkiem współpracy. Absolutnie w żadnym przypadku nie będę ingerował w wychowanie dziecka po urodzeniu, nie oczekuje kontaktów z dzieckiem i wszystkie decyzje pozostawiam przyszłej Mamie. Jeśli taka będzie wola to natychmiast po poczęciu mogę całkowicie zerwać kontakt u wykasować wszystkie maile i ślady kontaktu. Moje wyniki lekarskie są dobre, również te dot. jakości nasienia. Brak obciążeń genetycznych i chorób w rodzinie. Grupa krwi B RhD +

Rozumem jak trudna jest to decyzja. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości, które przy tak delikatnym temacie są jak najbardziej uzasadnione.

English:
All Handsome white sperm donor in Kraków.
Experience , reliable, educated white polish donor 33 years old, 185 cm tall, brown eyes.


Koszt usługi:

0 zł


Komentarze

Brak komentarzy. Prosimy dodaj swój jako pierwsza.