Profil użytkownika: Marcin

Dołączył: 2017-10-24 20:03:25


Marcin
Wiek 27 lat
Waga: 102 kg
Wzrost: 195 cm
Kolor oczu: Zielone
Kolor włosów: Brązowe
BMI: 26.82
Grupa krwi:
Wykształcenie: średnie
Kierunek studiów: mechanika i budowa maszyn
Rodzaj uczelni: Publiczna
Zawód: pracownik usług, administracja, techik
Papierosy: W ogóle
Alkohol W ogóle

Napisz do mnie:
Oceń mnie:

Zainteresowania

Sport i rekreacja
Dom i rodzina
Motoryzacja
Rozrywka i kultura
Muzyka
Nie podano

Kontakt

zaloguj się jako szukający dawcy

Dlaczego zdecydowałem sie zostać dawcą nasienia:

Chęć pomocy w tak delikatnym temacie.
GG 66233463


O mnie

Witam, jestem zdrowym młodym mężczyzną, bez chorób w rodzinie, nie posiadam żadnych nałogów, nie palę papierosów, wszelkie badania na Państwa/Pani życzenie. Jestem ojcem 2 pięknych córek. Uważam że samotna Kobieta też ma prawo być szczęśliwa i mieć możliwość poczęcia swojej pociechy. Pomagam tylko zdecydowanym osobom, które mają warunki do tego by mieć potomka. Nie podaje swoich danych osobowych i nie oczekuję tego od Ciebie. Nie umawiam się na spotkania w naszych prywatnych domach (lepiej żebyśmy nie wiedzieli gdzie mieszkamy). Na tym portalu jestem nową osobą nie robiłem tego do tej pory, więc proszę też o wyrozumiałość, ponieważ nie jestem chempionem w tej dziedzinie:) Mogę tylko obiecać że do każdej pomocy podejdę z pełnym zaangażowaniem i powagą. Najważniejszy dla mnie jest komfort Kobiety w trakcie zapłodnienia, dlatego to Pani wybiera metodę w celu minimalizacji stresu, do każdej kobiety podchodzę delikatnie i z uczuciem, to bardzo ważny dzień dla Ciebie i nie chce żebyś czuła jakiś dyskomfort :) stosuje dwie metody zapłodnienia: przez inseminację oraz metodę naturalną. Nie poddaje się po pierwszym razie walczę aż do skutku;)
Spotkania na terenie Warszawy i okolic.
Zależy mi na pełnej dyskrecji. Jeżeli pojawiły się jakie kolwiek pytania z chęcią odpowiem na nie w prywatnej wiadomości.
Pozdrawiam i czekam na kontakt:)

Jedyne czego oczekuje od Ciebie to gwarancji, że dziecko będzie w kochającej rodzinie, że będzie Cię na nie stać i poświęcisz mu całe swoje życie.


Koszt usługi:

500 zł


Komentarze

Brak komentarzy. Prosimy dodaj swój jako pierwsza.