Profil użytkownika: Nieznany

Dołączył: 2015-10-14 13:06:52


Nieznany
Wiek 25 lat
Waga: 77 kg
Wzrost: 182 cm
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor włosów: Blond
BMI: 23.25
Grupa krwi:
Wykształcenie: wyższe
Kierunek studiów: mechatronika
Rodzaj uczelni: Publiczna
Zawód: wolny zawód, specjalista
Papierosy: W ogóle
Alkohol W ogóle

Napisz do mnie:
Oceń mnie:

Zainteresowania

Sport i rekreacja
Biznes i gospodarka
Komputery i technologie informatyczne
Turystyka i podróże
Rozrywka i kultura
Przedsiębiorczość i small biznes
Nie podano

Kontakt

zaloguj się jako szukający dawcy

Dlaczego zdecydowałem sie zostać dawcą nasienia:

Chciałbym, żeby ludzie, którzy marzą o dziecku mogli je mieć. Niezależnie od sytuacji osobistej, nieudanych związków, bezpłodności partnera, orientacji seksualnej. Najważniejsze żeby dziecko czuło się potrzebne i kochane.


O mnie

Jestem dawcą nasienia od ponad 2 lat. Wcześniej pomagałem poprzez bank nasienia w Warszawie. Podczas badań w banku spermy stwierdzono bardzo wysoką jakość nasienia (wyższą niż u 90% męskiej populacji w Polsce). Do tej pory mam na koncie 3 udane zapłodnienia z czego 2 udały się za pierwszym podejściem.

Sylwetka szczupła, 180 cm wzrostu, waga 77 kg. Włosy blond, oczy niebieskie. Grupa krwi AB Rh-.

Prywatnie lubię uprawiać sport oraz podróżować. Posiadam wyniki testu na IQ, który plasuje mnie w górnych kilku % populacji jeśli chodzi o iloraz inteligencji. Od dzieciństwa miałem uzdolnienia matematyczne oraz analityczne. Usposobienie spokojne ale nie flegmatyczne.

Na prośbę przedstawiam aktualne badania! Proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane i w 100% poważne. Zapewniam pełną dyskrecję i anonimowość oraz brak jakichkolwiek kontaktów z dzieckiem w przyszłości.


Koszt usługi:

100 zł


Komentarze

Ten Pan spelnia wszystkie oczekiwania, jakie można mieć wobec dawcy. Pelen profesjonalizm, dużo cierpliwości i brak napiętej atmosfery to tylko kilka pozytywów na temat tego przystojniaka ;) spotkania zaoowocowały zdrowym maluszkiem. Polecam!

- kandk

Pomimo młodego wieku Dawca zachowywał się profesjonalnie ale zarazem ciepło i serdecznie. Zrobiliśmy 2 podejścia w odstępie dwóch dni i efektem jest pozytywny wynik testu ciążowego!!! :) Także bardzo szybko się udało i jestem zadowolona. Z całego serca polecam!

- JolaK